Trzymaj fashion

wtorek, 9 października 2012

Life is about creating yourself.

Hej wszystkim.
Jak obiecałam wczoraj na moim fanpejdżu na facebook'u (serdecznie zapraszam do klikania "lubię to!") dzisiaj nowy post. Wciąż pozostajemy jeszcze w klimatach letnio-wakacyjnych, choć muszę przyznać, że akurat tamten dzień nie należał do najcieplejszych i cóż, trochę zmarzłam.
Koszulka którą miałam na sobie to jedna z fajniejszych zdobyczy z sh, męski T-shirt od którego moja młodsza siostrzyczka (nawiasem mówiąc również autorka zamieszczonych zdjęć) odcięła rękawki i przerobiła dekolt. Efekt jest jak dla mnie świetny, niby zwykła, mała przeróbka a jaki efekt. Spodenki- również zdobycz z sh, dzisiaj jestem lumpem;)
Serdecznie zapraszam do komentowania, czekam na wasze opinie i wracam do tworzenia wystąpienia na jutrzejsze zajęcia, trzymajcie się i śledźcie fanpejdża, dziś albo jutro pojawią się zdjęcia z backstage'u.

Kurtka- Cubus, Czapka- Reserved, Koszulka- Sh (+DIY), Szorty- Levi's (sh), Torba- Reserved, Pasek- Sh, Kolczyki- Cubus, Okulary- Esotiq, Buty- nie mam pojęcia;)


Enjoy,
Ew.

4 komentarze:

  1. Dobre stylówki , oby tak dalej! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetnie wyglądasz Słońce :*

    OdpowiedzUsuń
  3. you're so beautiful! can't take my eyes off you. so stylish, girl! fuck haters and keep going <3 gonna follow ur blog

    OdpowiedzUsuń